Napíšte mi a dohodnime si osobné stretnutie

Bratislava

Slovakia

0948163262

Koučing, joga, meditácia a masáž tibetskými misami

masáž meditačnou miskou.jpg

Masáž tibetskou misou

Miska masíruje vibráciou

 

Vibrácia sa šíri celým telom do každej bunky. Telo je tvorené vodou z 50-60% , voda vedie zvuk 3x rýchlejšie ako vzduch.  Je to ako masáž buniek zvnútra, pomáha obnoviť ich životné frekvencie. Zdravý orgán vibruje vo svojej unikátnej a optimálnej frekvencii, chorý orgán má vibráciu narušenú. Vibrácie pomáhajú k harmonizácii a navráteniu rovnováhy. Rezonujú a zharmonizujú presne, to miesto ktoré si to vyžaduje. 

Aký efekt má masáž

Masáž prináša uvoľnenie a relaxáciu ( uvoľňuje svalové a energetické bloky), odbúrava stres, pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu - synchronizuje mozgové vlny a hemisféry a navodzuje kľud, dobíja telo energiou, upravuje krvný tlak a harmonizuje psychiku.

Odkiaľ misky pochádzajú

„Pravdepodobný pôvod mís je spojený so sektou bón (animistická sekta pracujúca veľa s ohňom a kovmi) a kmeňom Newari  z oblasti Nepálu“  prezrádza Dalajlámov tajomník. Misky sa vyrábali v Tibete, Nepále, Indii, Číne, Japonsku a Kórei. Západný svet ich objavil v himalájskej oblasti koncom 60tych rokov. Podľa tradície sa  k výrobe misy používalo 7 kovov, ktorý symbolizoval nebeské teleso – zlato (slnko), striebro (mesiac), ortuť (merkúr), meď (venuša), železo (mars), cín (jupiter), olovo (saturn).

Misky boli posvätnými predmetmi, ktoré používali v Tibete len majstri zvuku pri tajných rituáloch. Slúžili na obetné rituály, liečenie, meditačnú prax...ako brána do iných svetov. Dalajlámov tajomník  hovorí že„...misy sa používali a používajú pri meditácii. Hovorilo sa, že zvuk misy dokáže obkrúžiť celú Zem a vrátiť sa späť do pôvodnej misy a meditácia s takou misou rozšíri stupeň meditácie.“ Ale tiež ako nádoby na stravu a vodu.

 

Ako prebieha masáž

 

Masáž trvá 60 minút, ležíte oblečená/ý na bruchu a misku vám prikladám na miesta na chrbáte. Počas masáže hrá zvuk masážnej misky.

Koľko to stojí 

Cena za 45min je 25 euro za 60min masáže je 30 euro.

Kedy sa dostaví efekt

Už po prvom stretnutí môžete pocítiť efekt (relaxáciu,vyplavovanie toxínov), avšak odporúčam ak ju absolvujete minimálne 3 krát v odsupe 3 dni.

Čo si mám priniesť

Prineste si voľné oblečenie (tepláky, tričko), aby vás nič neškrtilo, neťahalo a cítili ste sa pohodlne. Všetky kovy a ozdoby je potrebné zo seba zobliecť.

Som chorý

Ak ste chorý (máte chrípku), bude dobré, pokiaľ si  vyberiete iný čas na masáž. Masáž podporuje vyplavovanie toxínov a už choré telo zaťaží ešte viac. 

Referencie

 

"Veľmi zaujímavá skúsenosť. Zažil som hlbokú relaxáciu a uvoľnenie tela i mysle. Masáž tibetskou miskou bola naozaj príjemným a hlbokým zážitkom."

-- Michal, 30 rokov, Bratislava